کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند

کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند

کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند

 

احتمالا برای شما نیز پیش آمده باشد که برای ورود به وب سایت وردپرسی خود تلاش کرده اید و وارد صفحه لاگین شده باشد اما با پیام کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند مواجه شده باشید. و قادر به ورود به پیشخوان سایت خود نخواهید بود. شاید فکر کرده اید که نام کاربری یا رمز خود را اشتباه وارد کرده اید و مجدد سعی در لاگین کردن میکنید اما یپام “کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند.” ارتباطی با نام کاربری  و رمز عبور شما ندارد. در ادامه روش هایی را برای برطرف کردن این مشکل ارائه خواهیم کرد:کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند

راه حل اول: اولین کاری که باید انجام دهید این است کهکش و کوکی مربوط به مرورگر خود را کاملا خالی کنید و مجدد تست کنید . یا اینکه از مرورگر دیگری استفاده کنید.

برای این کار چنانچه مرورگر شما مرورگر گوگل گروم باشد باید از منو وارد گزینه setting شوید و سپس بر روی گزینه history کلیک کرده و در پنجره ای که نمایش داده میشود تیگ گزینه  Cookies and other site and plugin data را نیز تیک بزنید و در نهایت بر روی گزینه Clear browsing data کلیک کنید.

چنانچه با پاک کردن کش و مرورگر مشکل شما حل نشد راه حل های بعدی  که محتمل تر هستند را تست کنید.

 

اگر سایت شما تا کنون مشکلی نداشته و اخیرا تغییر خاصی در پیشخوان سایت خود انجام داده اید (مانند نصب افزونه یا قالب) و بعد از آن با پیام “کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند” مواجه شده اید روشهایی که در زیر گفته شده است را حتما تست کنید.

 

راه حل دوم : وارد قسمت کنترل پنل هاست خود شوید. از طریق منوی file manager به زبانه public_html یا www_root وارد شوید و سپس به پوشه wp-content و سپس پوشه themes بروید و پوشه مربوط به قالب خود را تغییر نام دهید ، و سپس سعی کنید به پیشخوان سایت خود لاگین شوید. اگر در این مرحله توانستید که لاگین شوید به این معنی است که در پوسته شما مشکلی وجود دارد و ساده ترین راه تغییر پوسته سایت می باشد. یا اینکه نسخه دیگری از همان پوشه را استفاده کنید.

 

راه حل سوم: ممکن است خطای “کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند” ناشی از نصب افزونه ای باشد که سازگاری با وردپرس شما ندارد ، اگر میدانید که اخیرا چه افزونه ای را نصب کرده اید، آن افزونه را از داخل کنترل پنل سایت خود پاک کنید (بهتر هست که قبل از پاک کردن یک کپی از ان را در پوشه ای دیگر نگهداری کنید) و مجدد تست کنید که آیا مشکل برطرف شد یا خیر. در داخل کنترل پنل برای دسترسی به افزونه ها باید ابتدا از طریق منوی file manager به زبانه public_html یا www_root وارد شوید سپس وارد wp-content و سپس plugins شوید. چنانچه بخاطر ندارید که اخیرا چه افزونه ای را نصب کرده اید ، باید تک تک افزونه ها را تست کنید و پیشنهاد میکنم از افزونه ای شروع کنید که بیشتر احتمال میدهید به تازگی نصب کرده اید. پس از حذف پوشه هر افزونه تست کنید که آیا میتوانید لاگین کنید و آیا مشکل حل شد یا خیر، چنانچه مشکل حل نشده بود و خواستید افزونه بعدی را تست کنید بهتر است افزونه ای که قبلا پاک کرده اید را مجدد بارگزاری کنید.

 

امید است که راه حال های فوق توانسته باشد مشکل سایت شما را حل کرده باشد.

یک نظر ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد 783 بازدید