آیا دوست دارید صاحب سایت شوید و کسب و کار خود را رونق دهید : فرصتی ویژه : طراحی سایت ارزان فقط با 499 هزار تومان تا مدت محدود

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان قیمت لازم نیست برای ساخت یه سایت حرفه ای هزینه های میلیونی پرداخت کنید!

فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه نوع سایتی میخواهید داشته باشید:

 • سایت شرکتی
 • سایت فروشگاهی
 • سایت گالری لباس
 • سایت شخصی
 • سایت مذهبی
 • سایت هتل
 • سایت رستوران
 • و هر نوع سایت دیگه!

شما با کمتر از 500 هزار تومان می تونید صاحب سایتی داینامیک و با امکانات متعدد باشید.

فقط کافیه نام دامنه خودتون رو انتخاب کنید (که در صورت آزاد بودن برای شما توسط ما خریداری میشه)

و از میان هزاران قالب آماده وردپرس یکی رو انتخاب کنید. برنامه نویسان ما، سایت شما رو با 250 مگابایت فضا در کمتر از یک هفته به شما تحویل میدهند.

 

چگونه طراحی سایت به این ارزانی امکان پذیر است؟

یک وب سایت از سه بخش آدرس اینترنتی (دامنه)، فضای اینترنتی (هاست) و ظاهر و بخش مدیریتی سایت تشکیل شده است.

بخشی که مربوط به طراحی یک وب سایت میشود یا میتواند از پایه طراحی گردد و یا این که از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) استاندارد استفاده شود.

دلایل زیر باعث شده طراحی اختصاصی توجیه پذیر نباشد و سیستم های مدیریت محتوا جایگزین روش های گذشته طراحی سایت گردد:

 1. هزینه های بسیار بالا (در مقابل آن هزینه ی CMS ها ناچیز است )
 2. خطا های متعدد برنامه نویسی (CMS ها به دلیل داشتن تیم توسعه جهانی مدام در حال ارتقاء و عیب یابی هستند)
 3. زمان طولانی طراحی (یک CMS در کمتر از چند دقیقه راه اندازی می گردد)
 4. عدم اطمینان از امنیت محصول نهایی (CMS ها قبل از انتشار عمومی از نظر امنیتی مورد تست قرار میگرند)
 5. عدم وجود قابلیت توسعه و یا پر هزینه بودن (توسعه CMS بسیار ساده است، هزار هزار ماژول و افزونه جهت توسعه آنها عرضه شده)
 6. هزینه های بالای پشتیبانی و به روز رسانی (به روز رسانی CMS ها همواره رایگان است و فقط کافیست نسخه جدید را از سایت مرجع دریافت کنید)
 7. سیستم های مدیریت محتوا (CMS) توسط مراجع معتبر جهانی به صورت رایگان عرضه می گردند بعد از نصب یک پنل مدیریت با ظاهر خام در اختیار شما قرار میدهند در واقع میتوان این تشبیه را به کار برد که سیستم عامل وب سایت شما هستند، این قابلیت در آنها دیده شده که بتوان برای آنها قالب طراحی و عرضه نمود (ظاهری خاص برای آنها ایجاد کرد).

ما در بستوپ اقدام به راه اندازی سایت ارزان کرده ایم و در کمتر از یک هفته ، یک سایت با وردپرس برای شما راه اندازی کرده و به شما تحویل میدهیم.

همچنین برای شما قالبی که قابلیت نصب و پیاده سازی بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس را دارند به شما اختصاص می یابد که در واقع به سایت شما امکانات و ظاهر دلخواه را میدهند.

 

چرا من به یک طراحی سایت ارزان نیاز دارم؟

اگر شما می خواهید در دنیای مجازی، حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است.

چرا که آمارهای مختلف نشان می دهد، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و در واقع بازار جدیدی در این فضا ایجاد شده است.

بنابراین، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد.

جدای از این موضوع، وب سایت های اینترنتی از جنبه های مختلف، کاربردی و لازم هستند.

 • هم از جنبه تبلیغ و دیده شدن،
 • هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد
 • و هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی که جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.

از سوی دیگر باعث رضایت بیشتر مشتریان کنونی شما نیز میگردد، یعنی علاوه بر افزایش مشتری به وفاداری مشتریان سابق شما نیز کمک می کند.

مزایای داشتن وب سایت

رضایت مشتریان

تمامی خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهید را می توانید در سایت خود بازگو کنید تا مشتریان ازخدمات شرکت شما اطلاع کامل را داشته باشند و همچنین مشتریان می توانند با انجام فیزیکی کارها در سایت شما در وقت خود صرفه جویی کنند که باعث رضایت آنان خواهد شد.

 

افزایش سوددهی

شما با معرفی شرکت یا سازمان خود در یک وب سایت با رعایت اصول و قوانین ارائه ی محصولات خود در اینترنت، با پرداخت کمترین هزینه و زمان ممکن در معرفی محصولات و خدمات، قلمرو کسب و کار خود را گسترش داده و در عرصه بازاریابی جهانی گامی بزرگ بردارید.

 

پیشرفت سریع

شما در سایت خود با معرفی سوابق کاری، توانایی ها، علایق و سایر امور مربوط به خود می توانید تیم حرفه ای خود را برای جلب اعتماد مشتری معرفی نمایید و همچنین می توانید با در اختیار عموم قرار دادن این اطلاعات خود را به همگان معرفی و توانایی های خود را در معرض نمایش قرار دهید.

آیا میتوانم با کمی هزینه بیشتر طراحی زیباتری داشته باشم؟

با توجه به رقابت شدید در بازار کنونی اگر شما می خواهید در دنیای مجازی حضور داشته و مزیتی نسبت رقبای خود داشته باشید، می توانید با کمی هزینه بیشتر سایتی زیباتر و در بازار کنونی داشته باشید.

 

پشتیبانی یکساله

فقط 50 هزار تومان

 

طراحی اختصاصی

بسته به طراحی بین 200 تا 600 هزار تومان

 

آموزش

فقط 50 هزار تومان