شخصی سازی پیشخوان وردپرس

حذف عنوان برگه از وردپرس

در این پست، روشی را برای حذف عنوان برگه از وردپرس به شما آموزش خواهیم داد. حتما همه شما دوستان در وب سایت های وردپرس خود صفحاتی مثل صفحه درباره ما، ارتباط با ما و غیره دارید. و احتمالا شما که در حال مطالعه این مطلب هستید جزو کسانی هستید که نمایش عنوان برگه در صفحه مورد نظر شما را اذیت میکند و دوست ندارید که عنوان برگه در پست نمایش داده شود. خب پس جای درستی اومدین. بریم تا با همراهی هم عنوان برگه وردپرس رو مخفی کنیم .

 

کار ما برای حذف عنوان برگه در وردپرس در سه مرحله انجام میشود و با انجام سه کار زیر میتواینم که از نمایش عنوان برگه در سایت خود جلوگیری کنیم

۱- به پیشخوان یا همان داشبورد وب سایت خود بروید و از منوی نمایش گزینه ویرایشگر را انتخاب کنید

حذف عنوان برگه از وردپرس

۲- در حالت پیش فرض، استایل سایت شما در مد ویرایش قرار میگیرد حال شما باید برگه با نام “conten_page.php”  را ویرایش کنید اگر این فایل را پیدا نمیکنید کافی است که کلید ctr+f  را  در مرورگر خود فشار داده و عبارت content_page را جستجو کنید

 

۳- در content_page.php به دنبال کد زیر بگردید:

<?php the_title( ‘<h1 class=”entry-title”>’, ‘</h1>’ ); ?>

کد فوق که به زبان php می باشد مسئول خواندن و نمایش عنوان برگه می باشد . حال برای اینکه عنوان برگه نمایش داده نشود کافی است خط فوق را پاک کنید  و یا بهتر است آن را کامنت کنید تا اگر بعدا نظرتان عوض شد بتوانید آن را برگردانید پس بهتر است که کد زیر را جایگزین کد فوق کنید:

<!– <?php the_title( ‘<h1 class=”entry-title”>’, ‘</h1>’ ); ?> –>

به این ترتیب با انجام سه کار فوق شما موفق به حذف عنوان برگه از وردپرس خود شده اید و دیگر عنوان برگه در صفحات مشاهده نخواهد شد.

 

همچنین اگر از ووکامرس بعنوان فروشگاه ساز خود استفاده میکنید و میخواهید که عنوان فروشگاه را  از برگه محصولات خود پاک کنید میتوانید نوشته حذف عنوان فروشگاه در ووکامرس از صفحه محصولات را مشاهده بفرمایید.

یک نظر ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد 1,736 بازدید