تغییر فونت پوسته وب سایت

تغییر فونت پوسته وب سایت

گاهی نیاز است که در سایت وردپرسی که ساخته ایم فونت بخش های مختلف سایت را تغییر دهیم . از این رو در این آموزش نحوه ی انجام این کار را برای شما تشریح می کنیم.

برای این کار روش های مختلفی و همچنین افزونه های زیادی وجود دارند که این کار را برای شما انجام میدهند. در این آموزش ما افزونه فونت ماندگار معرفی و نحوه ی کار با ان را برای شما توضیح می دهیم.

برای شروع ابتدا وارد پیشخوان ( dashboard ) سایت وردپرس خود شده از قسمت افزونه ها ) plugins ) گزینه افزودن ( add  ) را انتخاب می کنیم سپس در قسمت جستجو “MW Font Changer” را جستجو می کنیم ( اتصال شما به اینترنت باید برقرار باشد) سپس افزونه را نصب می نماییم.

فونت ماندگار

 

پس از نصب افزونه فونت ماندگار در منوی راست صفحه پیشخوان وردپرس یک منو به نام فونت ماندگار اضافه میشود.

فونت ماندگار

 

سپس وارد فونت پوسته میشویم.در قسمت فونت پوسته می توانیم نوع فونت ادمین بار ، بدنه و عناوین وب سایت خود را انتخاب کنیم.

فونت ماندگار

همچنین می توانیم برای تگ های html  که دارای کلاس css می باشند با ذکر نام کلاس آنها و همچنین تعیین نوع فونت آنها تگ های خاصی در وب سایت خود تغییر فونت دهیم.

به این صورت که در قسمت نام کلاس و ای دی ، کلاس و ای مد نظر را انتخاب کرده و سپس در قسمت نام فونت و اندازه ، فونت و اندازه را مشخص می کنیم.

فونت ماندگار

در انتها خواهیم دید که فونت وب سایت ما تغییر به فونت مد نظر تبدیل می شود.

24
امتیاز :
بدون رای!
حجت میرزائی کارشناس ارشد هوش مصنوعی هستم. از سال 85 کد نویسی با C# را شروع کردم و از سال 91 بصورت حرفه ای کار در زمینه طراحی وب را آغاز کردم. هم اکنون با Asp.net و وردپرس کار طراحی وب انجام میدهم. علاقه مند به مباحث سئو و طراحی اپلیکیشن های موبایل می باشم.
رزومه بنده را در لینک روبرو مشاهده کنید رزومه مهندس حجت میرزائی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید

  1. قائم
    20:46 مورخه 14 نوامبر 16

    سلام
    ممنونم از حمایت شما و معرفی افزونه.