سایت فروش باتری در کرج

این پروژه در چه مرحله ای است؟
راه اندازی سایت
طراحی وب 100%
محتوا گذاری
درج خدمات و محصولات 80%
گرافیک و UI
زیبایی قالب و کارهای گرافیکی 50%
بهینه سازی سایت
سرعت لود وب سایت 90%
سئوی وب سایت
سئوی کلمات کلیدی هدف 92%

طراحی وب سایت فروش باتری در کرج با نام alborzbatri.ir توسط تیم طراحی سایت بستوپ.

نام سایت : alborzbatri.ir

خدمات :

  • امداد باتری کرج 
  • تعویض باتری در محل
  • نمایندگی باتری در کرج

 

باتری ماشین ، یکی از مواردی است که کمتر آن را چک میکنیم ، و اگر در بین مسیر ، یا وقتی صبح میخواهیم سر کار برویم ماشین استارت نخورد تازه باتری را چک میکنیم که آیا کار میکند یا خیر!

اما اگر باتری ماشین خالی شده باشد ، یا باتری ماشین سرقت رفته باشد چه کاری بهتر است انجام دهیم؟البرزباتری : فروش باتری در کرج

وب سایت البرز باتری یک سایت تخصصی در حوزه فروش باتری در کرج و استان البرز است ، که انواع باتری ماشین و باتری ups را با بهترین قیمت به مشتری ارائه میکند.

از خدمات ویژه البرزباتری ، ارسال باتری در کرج به محل خودرو می باشد یعنی دیگر مشتری نیازی به مراجعه به باتری فروشی ندارد .

تعویض باتری در محل در کرج نیز از خدمات بارز سایت البرزباتری می باشد ، کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا باتری مناسب خودروی شما در کمترین زمان ، در محل برای شما تعویض شود و بعد از دریافت گارانتی ، نصب باتری و روشن کردن ماشین و تست باتری ، کارتخوان جهت پرداخت مبلغ موجود می باشد.

12
امتیاز :
بدون رای!
حجت میرزائی کارشناس ارشد هوش مصنوعی هستم. از سال 85 کد نویسی با C# را شروع کردم و از سال 91 بصورت حرفه ای کار در زمینه طراحی وب را آغاز کردم. هم اکنون با Asp.net و وردپرس کار طراحی وب انجام میدهم. علاقه مند به مباحث سئو و طراحی اپلیکیشن های موبایل می باشم.
رزومه بنده را در لینک روبرو مشاهده کنید رزومه مهندس حجت میرزائی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید