حذف عنوان فروشگاه از صفحه محصولات ووکامرس

در این پست، روشی را برای حذف عنوان فروشگاه از صفحه محصولات ووکامرس به شما آموزش خواهیم داد.

چنانچه از فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس برای فروش محصولات خود بهره میبرید ،حتما یک یا چند صفحه بعنوان لیست محصولات خود خواهید داشت.

و احتمالا شما که در حال مطالعه این مطلب هستید جزو کسانی هستید که نمایش عنوان فروشگاه در صفحه نمایش محصولات شما را اذیتت میکند و دوست ندارید که عنوان فروشگاه یعنی کلمه فروشگاه در بالای صفحه محصولات  نمایش داده شود.

خب پس جای درستی اومدین. بریم تا با همراهی هم کلمه فروشگاه را از لیست محصولات ووکامرس مخفی کنیم .

کار ما برای عنوان حذف عنوان فروشگاه از صفحه محصولات ووکامرس در وردپرس در سه مرحله انجام میشود و با انجام سه کار زیر میتواینم که از نمایش عنوان برگه در سایت خود جلوگیری کنیم

1- به پیشخوان یا همان داشبورد وب سایت خود بروید و از منوی نمایش گزینه ویرایشگر را انتخاب کنید

حذف عنوان فروشگاه از صفحه محصولات ووکامرس

2- در حالت پیش فرض، استایل سایت شما در مد ویرایش قرار میگیرد حال شما باید برگه با نام “function.php”  را ویرایش کنید اگر این فایل را پیدا نمیکنید کافی است که کلید ctr+f  را  در مرورگر خود فشار داده و عبارت function را جستجو کنید

حذف عنوان محصول در ووکامرس

3- در function.php  کافی است که یک فیلتر تعریف کنیم تا عنوان فروشگاه یا Shop را از صفحه لیست محصولات بردارد. برای این کار کافی است که کد زیر را به انتهای فایل function.php اضافه کنید:

 

add_filter( ‘woocommerce_show_page_title’ , ‘woo_hide_page_title’ );
/**
* woo_hide_page_title
*
* Removes the “shop” title on the main shop page

*/
function woo_hide_page_title() {

return false;

}

به این ترتیب با انجام سه کار فوق شما موفق به حذف کلمه فروشگاه از لیست محصولات خود شده اید و دیگر عنوان برگه در صفحات مشاهده نخواهد شد.

همچنین اگر از نمایش عنوان برگه ها در وب سایت خود احساس خوبی ندارید و میخواهید که عنوان برگه را مخفی کنید میتوانید نوشته حذف عنوان برگه در وردپرس  را مشاهده بفرمایید.

42
امتیاز :
حذف عنوان فروشگاه از صفحه محصولات ووکامرس
4.5 از 2 رای
حجت میرزائی کارشناس ارشد هوش مصنوعی هستم. از سال 85 کد نویسی با C# را شروع کردم و از سال 91 بصورت حرفه ای کار در زمینه طراحی وب را آغاز کردم. هم اکنون با Asp.net و وردپرس کار طراحی وب انجام میدهم. علاقه مند به مباحث سئو و طراحی اپلیکیشن های موبایل می باشم.
رزومه بنده را در لینک روبرو مشاهده کنید رزومه مهندس حجت میرزائی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید